تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی


پرسونال برندینگ یا برند شخصی این روزها جزو واژه هایی هستند که در شبکه های اجتماعی به چشم می خورند. اما این برند شخصی به چه معنیست؟ در واقع می توان گفت برند شخصی نوعی طرز فکر است که با رعایت اصول می آن می توان به شهرتی جاودانه رسید. موضوع پرسونال برندیگ خیلی جدید نیست و از قدیم هم افرادی بوده که سبک صحبت خاصی داشتند و سخنور بودند. اما این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی، بستر خوبی برای این افراد ایجاد کرده است که به کمک آن می توانند به شهرت خوبی برسند. از این رو در این مطلب قصد داریم تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی را بررسی کنیم.

اینستاگرام امروزه یکی از پلتفرمهای قدرمند است که نمی توان تاثیر آن بر روی بازاریابی دیجیتال را نادیده گرفت. این روزها اینستاگرام روزانه میزبان نیم میلیون کاربر فعال است که از این پلتفرم برای سرگرمی یا بهبود کسب و کارشان استفاده می کنند. استفاده از این پلتفرم و تبلیغ در اینستاگرام تاثیر بسزایی در جذب مخاطب هدف و کسب درآمد بیشتر خواهد داشت.

برند سازی شخصی به صورت آنلاین:

داشتن یک استراتژی فروش برنامه ریزی شده یکی از مهمترین مراحل ایجاد برند شخصی به صورت آنلاین است. بنابراین قبل از تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی، باید استراتژی فروش مناسبی در نظر بگیرید. سپس با استفاده از تبلیغات می توان مخاطبین متعددی را جذب کرد.

همانطور که گفتیم اینستاگرام امروزه یکی از شبکه های اجتماعی برتر است که مخاطبین زیادی را به خود جلب می کند و همین امر باعث می شود این پلتفرم ابزاری ضروری برای برندها باشد. ارسال تصاویر زیبا، ویدیوهای جذاب و کپشن های پر محتوا چیزهایی هستند که مخاطبین شما آن را می پسندند و به آن واکنش نشان می دهند. اما باید بدانید که این تنها بخشی از فرمول موفقیت شماست. این یعنی که تولید محتوا در اینستاگرام بر روی برند شخصی شما تاثیر زیادی دارد اما کافی نسیت. تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی تکمیل کننده فرمول موفقیت است. بنابراین تبلیغات در اینستاگرام برندها را یک پله بالاتر می برد.

برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام برندهای شخصی به هشتگها و کپشنهای مناسبی نیاز دارند. به کمک محتواهای با کیفیت و جذاب می توانند پیامهای خودشان را به مخاطبین برسانند.

در ادامه این مطلب می خواهیم روش هایی برای متمایز شدن کسب و کار را بررسی کنیم.

روشهای متمایز شدن برند شما عبارتند از:

  • ایجاد یک ارتباط عاطفی:

برای اینکه بتوانید با تبلیغ در اینستاگرام، فالورهای بیشتری داشته باشید و افراد زیادی را به سمت برندتان جذب کنید باید یک ارتباط عاطفی قوی و نزدیک با مخاطبین خودتان ایجاد کنید. مخاطبها معمولا داستان را دوست دارند. بنابراین شما می توانید با یک سری تصاویر یا ویدیوی کوتاه سعی کنید این ارتباط عاطفی را ایجاد کنید. هر چه ارتباط شما با فالورهایتان قوی تر باشد، نرخ تعامل صفحه اینستاگرام شما هم بیشتر می شود.

  • مفاهیم را واضح بیان کنید

این روزها در اینستاگرام در هر ثانیه هزاران پست به اشتراک گذاشته می شود. هر یک از این پستها پیامهایی را به صورت متناقض و درهم برهم به مخاطب می رسند. از این سعی کنید متفاوت عمل کنید. محتواهای شما باید واضح تر از سایر محتواهای اینستاگرام باشند. بنابراین سعی کنید در هر تولید محتوا اطلاعات درست و واضحی را به مخاطب هایتان برسانید.

  • ترکیب روشهای تبلیغاتی

زمانی که شما تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی را شروع می کنید باید از روشهای تبلیغاتی مختلفی مثل برگزاری مسابقه( مسابقه داخلی پیج نه کمپینهای تبلیغات اینستاگرامی) یا استفاده از تصاویر چرخ و فلکی، استفاده کنید. اینستاگرام خوشبختانه برای هر یک از پستها تجزیه و تحلیل های جداگانه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین شما می توانید از این اطلاعات به خوبی استفاده کنید تا به نتایج خوبی برای برندتان برسید.

(بخوانید: شاخص)

  • طبیعی و هوشمندانه عمل کنید

بررسی ها نشان می دهند محتواهایی که تبلیغات کمتری داشته باشند، نظرات و لایک های بیشتری دریافت می کنند. بنابراین تبلیغ در اینستاگرام برای برندهای شخصی تنها به کمک تحقیق و هوشمندی نیاز دارد. به بیان ساده تر شما باید بدانید که مردم دنبال چه چیزهایی هستند، آخرین رویدادها و هشتگ های برتر را بررسی کنید. با بررسی این موارد شما می توانید بدانید که در شبکه های اجتماعی چه چیزی محبوب است. در این حالت تولید محتوای شما می تواند متفاوت با بقیه و کاملا هوشمندانه باشد.

 

با در نظر گرفتن این نکات می توانید از اینستاگرام به عنوان یک ابزار تبلیغاتی اضافی استفاده کنید تا فروش بیشتری برای برند شخصی خود داشته باشید. علاوه بر این سعی کنید شهرت خوبی در اینستاگرام برای خودتان کسب کنید. همیشه تجزیه و تحلیل های صفحه اینستاگرام تان را دنبال کنید تا اینگیجمنت ریت یا نرخ تعاملی بالایی را با مخاطبین خودتان داشته باشید. فراموش نکنید که اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی است که به وسیله آن می توانید مشتریان بیشتری برای برندتان پیدا کنید و آنها را به یک طرفدار وفادار تبدیل کنید.

برای تبلیغ در اینستاگرام می توانید از روشهای دیگری مانند تبلیغ به کمک اینفلوئنسرها نیز استفاده کنید. در صورتی که در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید و به مشاوره احتیاج دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

تیم سوخت جت با بهره گیری از دانش و تخصصی که دارند، استراتژی های تبلیغاتی مختلفی را به کار می گیرند. این تیم متخصص در مدت زمان کوتاهی می توانند شما را به اهداف تجاری مدنظرتان نزدیک کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به صفحه اینستاگرام سوخت جت مراجعه نمایید. برای دریافت مشاوره نیز می توانید از طریق واتسآپ، دایرکت اینستاگرام و شماره تماسهای درج شده بر روی وبسایت  با ما ارتباط برقرار کنید.

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *