یک تبلیغ خوب در اینستاگرام چه ویژگی‌هایی دارد؟


این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که از قدرت درآمدزایی اینستاگرام خبر نداشته باشد! شما در اینستاگرام تقریبا هرچیزی را می‌توانید بفروشید. از یک پیراهن 100 هزار تومانی بگیر تا ویلای 100 میلیاردی! اما همانطور که احتمالا خبر دارید، رشد و توسعه در این شبکه اجتماعی کار راحتی نیست و نیازمند تجربه و دانش تخصصی است؛ از همین رو مجموعه تخصصی سوخت جت با بیش از 3 سال سابقه درخشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ، این امکان را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف بوجود آورده است که بتوانند در فضای اینستاگرام به صورت حرفه‌ای و گسترده تبلیغاتی با بازده بالا داشته باشند. تبلیغات پربازده و خوب در فضای اینستاگرام نیز مانند بسیاری از کارهای دیگر در سراسر دنیا، نیاز به دانش تخصصی دارد، از همین رو حتما قبل از اقدام برای تبلیغ کسب و کار خود در فضای اینستاگرام، با متخصصان سوخت جت صحبت کنید. در ادامه به چند ویژگی اصلی و مهم یک تبلیغ خوب در اینستاگرام می‌پردازیم.

پیشنهادی ارائه دهید!

یک تبلیغ خوب باید یک پیشنهاد جدید و جالب برای مخاطب داشته باشد! مخاطب شما باید با دیدن محتوای تبلیغ شما حس کند با فالو کردن پیج شما و استفاده از خدمات یا کالای شما، اتفاق جدیدی در زندگی اون رخ خواهد داد و تجربه تازه‌ای خواهد داشت. از همین رو کارشناسان سوخت جت پیشنهاد می‌کنند که در تبلیغات اینستاگرامی از محتوایی استفاده کنید که یک زمان محدود در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. به عنوان مثال می‌توانید در تبلیغات خود از زمان تخفیف محصولات کسب و کار خود بگویید و این موضوع را به مخاطب خود القا دهید که برای بهره‌مند شدن از این تخفیف زمان محدودی دارد. همچنین به عنوان مثال می‌توانیم به محتواهای تبلیغاتی اشاره کنیم که اطلاعات جذاب و البته کاربردی به مخاطب می‌دهد، اما در عین حال کاربر برای بهره‌مند شدن از تمام محتوا باید صفحه اینستاگرام شما را فالو کند. از نظر متخصصان مجموعه سوخت جت محتوا و ظاهر محتوای تبلیغاتی باید به شکلی باشد که کاربر از سود و منفعت خودت در خصوص فالو کردن پیج شما آگاه شود و بدون تعلل و مقایسه پیج شما را فالو کرده و از خدمات یا محصولات فیزیکی شما استفاده کند.

قانون 3 ثانیه را فراموش نکنید!

یادتان باشد در محتوای تبلیغاتی که در اینستاگرام منتشر می‌کنید، فقط و فقط سه ثانیه فرصت دارید که کاربر هدف را جذب کنید! از همین رو این امر بسیار مهم است که طراحی پست تبلیغاتی شما تحت نظارت متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ صورت بگیرد. کارشناسان مجموعه تبلیغاتی سوخت جت با در نظر گرفتن نیاز شما و با بهره‌گیری از بهترین گرافیست‌ها و ادیتورهای دیجیتال، این امکان را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف بوجود آورده‌اند تا با کمترین هزینه ممکن بتوانند پست تبلیغاتی خود را به صورت یک محتوای گرافیکی یا محتوای ویدئویی منتشر کنند. متخصصان سوخت جت با در نظر گرفتن اصول برندینگ شما و استفاده از رنگ‌ها با کانتراست بالا و عناصر جذاب مثل متن‌های چشم‌گیر یا استفاده از چهره اشخاص مشهور، این امکان را در فضای شلوغ اینستاگرام ایجاد کرده‌اند که پست تبلیغاتی شما بیشتر از مابقی محتوای خانه (Home) کاربران دیده شود.

صداقت! اصل و اساس یک محتوای تبلیغاتی خوب

هیچگاه در تبلیغات دروغ نگویید! دروغ هزینه‌های پنهان بسیاری دارد و باعث می‌شود مردم به کسب و کار شما اعتماد نکنند. یادمان نرود اعتماد مردم باارزش‌ترین دارایی ما در کسب و کار است. اگر اعتماد مردم را نتوانیم جلب کنیم، بدون شک هیچ وقت توانایی جذب کاربران هدف را نخواهیم داشت. کاربر هدف یا همان فالور هدفمند، شخصی است که پتانسیل گذر از مسیر فالو کردن پیج اینستاگرام شما تا خرید یا استفاده از خدمات شما را داشته باشد. برای جذب دنبال کننده‌ها یا فالورهای هدفمند، ابتدا باید پرسونای آن‌ها را مشخص کنیم که یکی از شاخص‌های پرسونا همان علایق و خواسته‌های آن‌ها هست. بدون شک خواسته هیچ مشتری یا کاربری، دریافت اطلاعات دروغ نیست! پس با صحبت با مشاورین ما در گروه تبلیغاتی سوخت جت، یک محتوای جذاب از اطلاعات و داده‌های واقعی کسب و کار خود ایجاد کنید و سپس با در نظر گرفتن اصول تبلیغات در اینستاگرام، این محتوا را به شکلی ارائه دهید که به کاربران اینستاگرام این احساس را القا دهد که آنان با دنبال کردن صفحه اینستاگرام شما قادر هستند نیاز خودشان را به بهترین شکل ممکن رفع کنند.

وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *