#

چرا کسب‌وکارها باید از ویدئو مارکتینگ استفاده کنند؟ جلسه۱

در اولین جلسه از بلوک یادگیری ویدئو مارکتینگ، درباره ضرورت استفاده از بازاریابی ویدئویی، مزایای آن و آمار جهانی ویدئو مارکتینگ در سال ۲۰۱۸ صحبت می‌کنیم. این ترفند اخیراً مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. در این بلوک کالج سوخت جت ، تمامی نکات ویدئو مارکتینگ برای کمک به کسب‌ و کارهای ایرانی توضیح داده می‌شود.

#

چگونه استراتژی ویدئو مارکتینگ ایجاد کنیم؟ جلسه۲

جلسه ۲: ویدئو مارکتینگ نیز مانند تمامی روش‌های بازاریابی، به برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی نیاز دارد. در این پست، ۹ مرحله مهم ایجاد استراتژی ویدئو مارکتینگ توضیح داده می‌شود. رعایت این مراحل، منجر به موفقیت کمپین‌های ویدئو مارکتینگ شما می‌شود.

#

۱۷ نوع ویدئو مارکتینگ در مراحل مختلف قیف بازاریابی – جلسه۳

ویدئوهایی که در بازاریابی استفاده می‌‌شود، منحصر به تیزرهای تبلیغاتی نمی‌شود. برای انتخاب بهترین نوع ویدئو، باید به سفر مشتری و موقعیت کاربر در هر مرحله از قیف بازاریابی توجه داشته باشید. در این پست، انواع ویدئو بر اساس قیف بازاریابی توضیح داده می‌شود و نمونه‌های خارجی از ویدئوها نیز ارائه می‌شود.

#

گام‌های ساخت ویدئو در بازاریابی ویدئویی – بخش اول

اگر قصد ساخت ویدئو دارید، این پست را بخوانید. برای تولید یک ویدئو، ۸ گام لازم است؛ که در این جلسه، اقدامات قبل از تولید ویدئو و ۳ گام ابتدایی که شامل نوشتن سناریو، فراهم کردن دوربین و تنظیمات دوربین است، گفته می‌شود.

#

گام‌های ساخت ویدئو در بازاریابی ویدئویی – بخش دوم

در این جلسه، ۶ گام نهایی ساخت ویدئو که شامل فراهم کردن استودیو، آماده کردن بازیگر ویدئو، منظم کردن ویدئوهای ضبط شده، ویرایش و ابزارهای ویرایش ویدئو، انتخاب موسیقی مناسب و صداگذاری است، توضیح داده شده است. خواندن این پست قبل از آغاز فرایند ساخت ویدئو ضروری است.

#

انتشار و تبلیغ محتوای ویدئویی

در این پست، درباره مراحل انتشار ویدئو ، مناسب‌ترین پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران و روش‌های تبلیغ محتوای ویدئویی صحبت می‌شود. بسیاری از بازاریابان این مرحله را نادیده می‌گیرند.